Gramy-Gadamy

Zapraszam Wszystkich Graczy!!


#1 2013-09-06 22:42:41

pitchblack164

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2013-09-06
Posty: 1
Punktów :   

Perfect

1. Imię: Dominik
2. Nick na ts: Perfect
3. Twój Unique ID: Zp9OeV4sIgrIr+pz2ub4S0Fakys=
4. Ile już u nas jesteś?: Nie pamiętam dokładnie ale już chyba miesiąc
5. Wiek: 19
6. W jaką grę grasz?: Obecnie gram w Lola ale grałem również w Combat Arms , World of Tanks
7. Czy już byłeś/łaś (lub jesteś) Adminem na innym serwerze?: Miałem kiedyś wykupionego tsa (svoice.pl) miałem ten ts prze około 3 miesiące 12 slotów
8. Dodatkowe umiejętności związane z informatyką(języki programowania, grafika etc.): Raczej nie posiadam takich umiejętności
9. Twoja znajomość TeamSpeaka w skali 1/10: Myślę że będzie dobre 6
10.  Dlaczego akurat u nas starasz się o stanowisko Moderatora?: Ponieważ jest rekrutacja na moderatora i chciałbym spróbować swoich sił oraz poznać nowych ludzi
11. Co nowego Twoim zdaniem jesteś w stanie wprowadzić na serwer?: Nowe rangi i jeszcze się coś wymiśli
12. Pare zdań o sobie: Witam mam na imię Dominik mieszkam w Nowych Skalmierzycach koło Kalisza . Mam 19 lat uczę się w szkole zawodowej , później mam zamiar iść do technikum . Interesuje się ogólnie grami , filmami . Z ludźmi dogaduje się bardzo dobrze i to chyba tyle .
13. Czy znasz kogoś z dotychczasowego zespołu? Jak tak to kogo? : Tak znam Moderatora Gawlaka to on zaproponował mi ten ts .

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fire.pun.pl www.fretki.pun.pl www.yugiohrpg.pun.pl www.inig.pun.pl www.alians666.pun.pl